Logo

Kurumsal

Site Çelik

Hakkımızda

Site Çelik 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar;

Kurulduğu günden itibaren Sac işleme konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Plazma Kesim,Su Jeti Kesim, Lazer Kesim CNC Abkant, CNC Giyotin, Boru Bükme makineleri ve zengin malzeme stoku ile Orta ölçekli ve Organize Sanayi bölgesindeki değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Sac işleme sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Bu prensipler doğrultusunda Şirketimiz, makine parkuruna eklenen TRUMPF 3030 Lean Edition(4000W) Lazer Kesim Makinesiyle müşteri talebine daha hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet vermeyi arzulamaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Site Çelik; Sac işleme, büküm, giyotin kesimin yanı sıra; çelik, profil, köşebent, saç, lama, Alüminyum, paslanmaz, bakır, pirinç, hırdavat vb. gibi malzemelerin de satışını sürdürmektedir.

Large Image